Vaikų literatūros skyriaus renginiai

 

2017-03-30 12 val. ir 14 val.
Knygų pristatymo konkursas 2017               KONKURSO NUOSTATAI

plakatas Kn konkur 2017 mazPatarimai Knygų pristatymo konkurso dalyviams 

1. Prisimink, kuri knyga Tau paliko tokį didelį įspūdį, kad užvertęs paskutinį puslapį nuoširdžiai nuliūdai ir pagalvojai: „ne, tik ne pabaiga!“ Galbūt tai ta knyga, apie kurią turėtum papasakoti ir kitiems?

2. Užsuk į biblioteką, gerai pasidairyk po lentynas. Atrask tokią knygą, kuri Tave vilioja labiausiai. Kelis vakarus praleisk pasinėręs į naują istoriją, susidraugauk su ja ir… pristatyk tą knygą konkurse!

3. Baiminiesi dalyvauti vienas? Ne bėda – pasikviesk savo bičiulį ar bičiulę! Beje, galite būti net aštuoniese. Nepamirškite savo komandos pavadinimo. :)

4. Svarstai, kaip knygą pristatyti? Atsiduok fantazijai. Dainuok, šok, piešk, vaidink, skaityk ar sportuok. Gali daryti viską – svarbu, kad Tavo pasirodymas atskleistų, kodėl pasirinkai būtent šią knygą.

5. Prisimink, kad komisija vertins ne tik Tavo knygos pristatymo originalumą bei išradingumą, bet atsižvelgs ir į tai, kokią knygą pasirinkai pristatyti. Tai turėtų būti visapusiškai vertinga knyga, tad nesidrovėk pasitarti su savo mokytojais ar tėvais. Niekuomet negali žinoti – gal jų patarimai Tau labai pravers.

6. Kai jau nuspręsi, kurią knygą pristatyti (ar darysi tai vienas, ar su savo komanda), būtinai užsiregistruok elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 41) 52 37 59. Nurodyk savo vardą, pavardę, dalyvaujančių žmonių skaičių (taip pat jų vardus bei pavardes). Nepamiršk nurodyti savo telefono numerio. Visi šie dalykai labai svarbūs.

O toliau – sėkmės! Tegul laimi šauniausi knygų skaitytojai!

2017-03-01 13 val./ 02 d. 12 val.
Edukacinė programa su detektyvinėmis užduotimis „Miglovara ir Šiauliai“

miglovara vaikams

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos moksleiviai, tyrinėdami įvairius literatūros išteklius, ieškos atsakymų į klausimą, kaip poetas Miglovara susijęs su Šiaulių miestu.

 

 2017-03-01 – 2017-03-24
„Raštai margi, prijuostėn sudėti“

leles

Lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ parengta lėlių, papuoštų tautiniais rūbais, paroda. Kovo 24 d. 10 val. parodos uždarymas. Dalyvauja darželio bendruomenė.

 

2017-03-05 12–14 val.
Ebru Art studijos programa šeimoms

ebru

Sekmadienį bibliotekoje apsilankiusios šeimos bus supažindintos su modernaus meno technika ebru (turkiška tapymo ant vandens technika).
 

2017-03-07 12 val.
Parodos „Smuikai ir smuikininkai“ pristatymas

Smuiku suvenyru kolekcija

 

Vaikų skyriuje veikia Šiaulių universiteto profesorių Džiuljetos ir Broniaus Maskuliūnų kolekcijos „Smuikai ir smuikininkai“ paroda, kurioje eksponuojami keramikos ir fajanso smuikeliai. Paroda veiks iki kovo 26 d.

 

2017-03-08 13 val.
Viktorina „Įdomiųjų skaičių šalyje“

Skaiciai

Dalyvauja Šiaulių logopedinės mokyklos 2 kl. mokiniai.
 

2017-03-09  12 val.
Edukacinė programa „Trintukų įdomybės“

trintukai

Renginyje: trintukų atsiradimo istorija, trintukai-veikėjai literatūroje, trintukų kolekcijos pristatymas ir smagios užduotys su Šiaulių Jėzuitų mokyklos 3 b kl. moksleiviais.

 

 

 

Vaikų skyriuje teikiamos paslaugos 

 

- „Knygvežiuko“ išvykos su knygų naujienomis į vaikų kolektyvus;
- ekskursijos po skyrių ir biblioteką (nemokamai, registracija išankstinė);  
- elektroninė dalykinė namų darbų ruošos svetainė su nuorodomis;
- atsakymai į skaitytojų užklausas;  
- pagalba moksleiviams, atliekantiems grupinius projektus;
- tėvų konsultavimas dėl mažylių skaitymo;  
- vaikų skaitymo vadovų (studentų, mokytojų) informavimas ir supažindinimas su skyriaus veikla.

Kontaktai

 

Vaikų literatūros skyrius
Vedėja Aldona Šiaulienė
Tel. (8 41) 52 37 59
El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.