Nuotolinis susitikimas su Gorhamo vidurinės mokyklos moksleiviais

  • Titulinis
  • Archyvas
  • Nuotolinis susitikimas su Gorhamo vidurinės mokyklos moksleiviais
2026 05 27


užsiėmimo akimirkos

Gegužės 19 d.  Amerikos skaitykloje įvyko paskutinis šių mokslo metų virtualus nuotolinis susitikimas tarp Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ir Gorhamo vidurinės mokyklos (Gorham Middle School).

Susitikimo metu Lietuvos ir JAV mokiniai vieni kitiems pristatė savo vasaros planus. Pokalbis buvo pilnas puikių idėjų vasarai – nuo aktyvių sportinių veiklų, laiko praleidimo su giminėmis iki išvykų į kitas šalis.

Susitikimo pabaigoje mokiniai vieni kitiems palinkėjo gražios ir smagios ateinančios vasaros.

R. Šulskio nuotr.