2026 06 04

Birželio 3 d. bibliotekoje skambėjo nemirtingoji poezija. Poeziją skaityti gera ne tik akimis, bet ir balsu – tada ji dar greičiau pasiekia širdį. Todėl kvietėme ateiti ir pabūti su žodžiais tų, kurie patys jau iškeliavo iš šio pasaulio, tačiau paliko mums tai, kas nemirtinga. Pirmą kartą skaitymai „Poezija nemirtingoji“ įvyko 2020 metais Kauno menininkų namų kiemo pievelėje, o šį šiltą vakarą bibliotekos „oranžerijoje“ susirinkę lankytojai skaitė poeziją lietuvių, ukrainiečių kalbomis, dalijosi megstamomis savo eilėmis.
Renginio organizatorė – rašytoja Sandra Bernotaitė
Partnerė – Povilo Višinskio biblioteka
J. Sobutienės nuotr.

















