Bibliotekų specialistai tobulino MIRKT mokymų vedimo įgūdžius

Gegužės 29 d. vyko mokymai „Iššūkiai ir sprendimai medijų raštingumo mokymuose“ Šiaulių ir Telšių savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams. Juos vedė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos vyr. metodininkas Paulius Andruškevičius. 

Tai jau paskutiniai projekto „Medijų klubas“ mokymai Šiaulių regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų specialistams, kurie dalyvauja medijų raštingumo ugdymo procese ir siekia gilinti savo kompetencijas šioje srityje. Renginio metu dalyviai susipažino su „Resiliant Baltics“ programos paskutinėmis temomis:  

  • Šališkumas ir objektyvumas žiniasklaidoje; 
  • Privatumas ir saugumas internete; 
  • Skaitmeninė gerovė. 

Lektorius kartu su dalyviais analizavo skirtingas situacijas, su kuriomis susiduriama vedant medijų ir informacinio raštingumo mokymus, aptarti ir ieškoti efektyvūs sprendimai.  

Mokymų dalyviai galėjo išbandyti medijų ir informacinio raštingumo žaidimą „Populistas“ ir gauti praktinių patarimų, kaip jį taikyti vedant mokymus. 

Pasibaigus projekto mokymams dalyviai ves savo savivaldybių viešosiose bibliotekose atnaujintus mokymus medijų ir informacinio raštingumo temomis.  

Mokymai organizuojami vykdant projektą  „Medijų klubas“

Projektą finansuoja „Baltic Center for Media Excellence“. 

Slonksnytės nuotr.